MAGAZYNY SAMOOBSŁUGOWE SELF STORAGE

Magazyny samoobsługowe typu self storage to najprościej tłumacząc przestrzenie magazynowe do przechowywania wszelkiego rodzaju dóbr, przedmiotów czy towarów przez określony czas najmu. Self storage – jak sama nazwa wskazuje, jest obiektem samoobsługowym, co oznacza, że klient ma do niego cały czas nieograniczony dostęp na czas trwania zawartej umowy. Pierwsze magazyny self storage zaczęły pojawiać się już na początku lat 60-tych, założone w roku 1958 przez rodzinę Collum w Stanach Zjednoczonych. Wraz z zapotrzebowaniem magazyny samoobsługowe zyskały swoją większą popularność w XXI wieku. Rosnąca popularność magazynów self storage wynika, z tego, że takie rozwiązanie ułatwia firmom i osobom prywatnym, szybko i tanio zwiększyć swoją przestrzeń do przechowywania rzeczy.

STEEL ART

Firma Steel Art działa już na rynku od ponad 20 lat na terenie całej Europy. Obserwujemy coraz większe zainteresowanie na rynku, dlatego wychodząc naprzeciw naszym klientom, tworzymy profesjonalne magazyny samoobsługowe. Jesteśmy producentem magazynów typu self storage. Zajmujemy się od wielu lat z powodzeniem projektowaniem, montażem, budową oraz konserwacją magazynów typu self storage. Nasza firma to zespół doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników (Self Storage Installers)

SELF STORAGE DOPASOWANE DO TWOICH POTRZEB

To wygodne rozwiązanie nie tylko dla osób prywatnych podczas przeprowadzki czy remontu, ale również dla większych firm czy przedsiębiorstw. Boksy self storage to też wygodna alternatywa dla osób, które nie dysponują dużą przestrzenią w mieszkaniu czy domu, a w ten sposób mogą zabezpieczyć na przechowanie swoje przedmioty. Magazyny self storage dostępne są dla ich użytkowników w różnym metrażu, w zależności od potrzeb klienta i ilości przechowywanych przedmiotów. Jeśli nie masz, gdzie przechować rzadko używanych przedmiotów, mebli, wyposażenia na czas remontu, sprzętu turystycznego, sprzętu AGD, nieużywanej odzieży, zabawek, narzędzi, książek, materiałów reklamowych, urządzeń biurowych, towaru handlowego, dokumentów archiwalnych i księgowych, oraz tym podobnych, to boksy magazynowe self storage są dla ciebie idealnym rozwiązaniem. W przypadku większych firm dla przechowywania towaru, sprzętu firmowego, zapasów czy składowania tymczasowych przesyłek, budowa magazynu samoobsługowego to zdecydowanie tańsze rozwiązanie niż budowa tradycyjnego magazynu. W czasach kryzysu, firmy coraz częściej poszukują oszczędności, rezygnując z kosztownej budowy hal magazynowych. W ten sposób minimalizują swoje koszty utrzymania, zachowując jednocześnie funkcjonalność.

INWESTYCJA W MAGAZYNY SELF STORAGE

Powierzchnie magazynowe self storage dostępne są dla każdego. To nie tylko rozwiązanie dla ich użytkowników, ale również pomysł na biznes dla osób chcących wejść w branżę self storage i wynajmować boksy magazynowe. Wzrost popularności i zainteresowania magazynami samoobsługowymi na rynku to dobra okazja inwestycyjna dla przedsiębiorców. Rozpoczęcie działalności w self storage nie wymaga posiadania ogromnej ilości środków własnych, jak w przypadku inwestowania w inne działalności, typu wynajem mieszkań. Wystarczy, że zaczniesz od zakupu pojedynczych ilości boksów magazynowych, a z czasem poszerzysz swoją ofertę w miarę rozwoju, o kolejne sztuki. Inwestując z nami w magazyny self storage, wchodzisz na rynek nienasycony, cały czas zyskujący na popularności z niewielką konkurencją w regionie. Rozwiniesz biznes w przyszłościowej branży oraz zyskasz szybki zwrot z inwestycji. Poprowadzimy Cię przez cały proces inwestycji, tak aby Twój projekt self storage był maksymalnie opłacalny.

MAGAZYNY SELF STORAGE – PROJEKTOWANIE, BUDOWA I MONTAŻ

Każdy magazyn jest zaprojektowany indywidualnie pod potrzeby naszych klientów. Tworzymy zarówno proste projekty, jak i te bardziej złożone i wymagające konstrukcje. Każdy projekt dopracowany jest indywidualnie przez naszą obsługę self storage. Klient może liczyć z naszej strony na specjalistyczne doradztwo oraz wsparcie na każdym etapie budowy. Nasza profesjonalna obsługa self storage gwarantuje w pełni wykorzystaną przestrzeń magazynów. Zależy nam, aby zapewnić naszym klientom jak najwyższą jakość oferowanych przez nas usług. Dogodne jest również to, że magazyn samoobsługowy możemy użytkować, od razu po zakończonym montażu i budowie. Jako doświadczony dostawca magazynów samoobsługowych ( self storage suppliers) firma Steel art, zadba nie tylko o rzetelne i szybkie zrealizowanie twojego projektu, ale również profesjonalny serwis self storage w ramach gwarancji. Nasza firma jest mocno zaangażowana, aby stworzone przez nas magazyny self storage, służyły klientom przez wiele lat ich eksploatacji.

MONTAŻ BOKSÓW MAGAZYNOWYCH

Tworzenie boksów i magazynów samoobsługowych to nasze wieloletnie doświadczenie na rynku Europy. Współpracujemy z największymi liderami branży. W Steel Art powierzając nam swój projekt i budowę magazynu możesz liczyć na dbałość o każdy szczegół realizowanego projektu oraz kompleksowy serwis self storage, a nasi wyspecjalizowani doradcy zaproponują rozwiązanie takie, którego oczekujesz i potrzebujesz. Każdy projekt traktujemy indywidualnie z należytą dbałością o najmniejsze detale, aby prawidłowo dostosować go, do jego przeznaczenia. Montaż i budowa twojego magazynu self storage zostanie zaprojektowana pod kątem przechowywanego w nim materiału. Tworzymy boksy o powierzchni od 1 do 40m2, jednak na życzenie klienta jesteśmy w stanie zaprojektować i zamontować boks o dowolnie wybranym metrażu.

self storage installers

 

(+48) 668 174 381 info@steelart.com.pl

Steel Art Sp. z o.o.
Miedziana 15a, 0-321 Katowice
tel: (+48) 668 174 381
e-mail: info@steelart.com.pl

Steel Art Contractor S.L. 2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone Projekt & Realizacja Go4web.pl
Back to Top